• Jurgio Didžiulio solo albumo NEpristatymo vakarėlis
  Daugiau Jurgio Didžiulio solo albumo NEpristatymo vakarėlis
  2014 - 11 - 27 20:00

  Šiemet nusprendžiau negroti už pinigus tačiau esu prirašęs visokių naujų dainų ir jaučiu poreikį jas išleisti. Kadangi šiemet mano muzika yra netinkama komerciniam vartojimui, nusprendžiau savo naują kūrybą pristatyti 20 vnt. rankiniu būdu įrašytų ‘mix-tape’

 • SOL Live: Slow Magic (JAV), Odesza (JAV), Blue Hawaii (CAN)
  Daugiau SOL Live: Slow Magic (JAV), Odesza (JAV), Blue Hawaii (CAN)
  2014 - 11 - 30 19:00

  Kosmiškos elektroninės chillwave dream pop muzikos kūrėjas Slow Magic gerbėjų pageidavimu jau trečią kartą sugrįžta į „Loftą“. Ir ne vienas – šį kartą jis Vilniuje nusileis su 15 draugų ir muzikantų palyda.

 • Bushmills Live: Fryars (Didžioji Britanija)
  Daugiau Bushmills Live: Fryars (Didžioji Britanija)
  2014 - 12 - 07 19:30

  Fyrars, aka Ben Garret, - paperkantis indiepop muzikos alchemikas iš Londono. 24 metų jaunuolio kišenėje - du kritikų įvertinti albumai, bendras darbas su Lily Allen, Mika ir Rae Morris bei pasirodymai vienoje scenoje su Vampire Weekend, London Grammar ir Wild Beasts.

 • SKAMP | Coming Home for Christmas
  Daugiau SKAMP | Coming Home for Christmas
  2014 - 12 - 19 20:00

  Keturis metus iš eilės stebuklinguoju metu tame pačiame LOFTE vykęs grupės koncertas sušildė daugybę širdžių, kojų ir pirštų galiukų. Tad šiemet šiuo magiškiausiu metų laikotarpiu norisi su visais ir vėl susitikti.

 • RESOLUTE: Miss Sunshine (HR)
  Daugiau RESOLUTE: Miss Sunshine (HR)
  2014 - 12 - 19 23:00

  Išieškota muzika, erdvė su patirtimi, potyrius stiprinančios vizualizacijos, žmonės – nuolatiniai ir nauji, euforiški rytai su afteriais – visa tai iš dalies primena Berlyną, bet įmanoma ir čia.

 • SOL Live: Ten Walls
  Daugiau SOL Live: Ten Walls
  2015 - 01 - 23 22:00

  Didžioji Britanija, Kanada, Ibica, Niujorkas, San Franciskas, Majamis - tiek ir dar daugiau per kelis mėnesius apskriejo lietuvis „Ten Walls“. Pagaliau pirmą kartą, kaip „Ten Walls“, jis pasirodys ir Lietuvoje, menų fabrike „Loftas“!

 • Dj Shadow & Cut Chemist (JAV)
  Daugiau Dj Shadow & Cut Chemist (JAV)
  2015 - 02 - 15 22:00

 
← Atgal

Buvę renginiai

2014 Lapkritis
 

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.
 

LOFTAS TV

 
       SOL Live: Slow Magic, Blue Hawaii, Odesza
 
 
      RESOLUTE #2: Milton Bradley Aftermovie
 
 
       CRYSTAL FIGHTERS After show @ LOFTAS
 
 
      NICOLAS JAAR INTERVIEW