• Bushmills pristato | LRT Opus Gyvai: Blue Foundation (Danija)
  Daugiau Bushmills pristato | LRT Opus Gyvai: Blue Foundation (Danija)
  2014 - 10 - 31 23:00

  Danų grupė „Blue Foundation“, padovanojusi pasauliui hitą „Eyes On Fire“ atvyksta į Lietuvą.

 • MC Black Daniels (C.A.R.T), MC Alvarado (C.A.R.T) + More Local
  Daugiau MC Black Daniels (C.A.R.T), MC Alvarado (C.A.R.T) + More Local
  2014 - 11 - 01 23:00

  Šis kartas danams bus SEPTINTAS kartas Lofte! MC Black Daniels, MC Alvarado, DJ Shield & local support. Bus daug garso, žemų, energijos proveržių, ore skraidančių marškinėlių ir šokių.

 • INSANITUS '14
  Daugiau INSANITUS '14
  2014 - 11 - 06 20:00

  Multimedijos meno ir muzikos festivalis „Insanitus" iš Kauno keliasi į Vilnių. Čia visą savaitę vyks nemokama šviesos paroda, paskaitos, diskusijos, kūrybinės dirbtuvės, interaktyvus miesto kinas.

 • INSANITUS uždarymas: Brandt Brauer Frick (DE), Efterklang + T. Rönkkö
  Daugiau INSANITUS uždarymas: Brandt Brauer Frick (DE), Efterklang + T. Rönkkö
  2014 - 11 - 14 23:00

  Visą savaitę vyksiančios „Insanitus" parodos uždarymą nušvies net dvi užsienio žvaigždės - Berlyno ryškieji „Brandt Brauer Frick" ir viena garsiausių Skandinavijos grupių - „Efterklang".

 • Faršas 5
  Daugiau Faršas 5
  2014 - 11 - 21 21:30

  Jubiliejus, idėja, sėkmė, muzika, stilius, daugybė Lietuvos, bei Londono atlikejų. Visa tai apibūdina kasmetinę jubiliejine renginių seriją - "Faršas".

 • „Biplan“ albumo pristatymo koncertas
  Daugiau „Biplan“ albumo pristatymo koncertas
  2014 - 11 - 22 22:00

  Pastaruoju metu aktyviai koncertavusi ir naujomis dainomis džiuginusi grupė „Biplan“ skelbia gerą žinią! Šiemet metų pop grupe Lietuvoje pripažinti „biplanai“ lapkričio 22 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ rengia savo naujo albumo pristatymo koncertus.

 • SOL Live: Slow Magic (JAV), Odesza (JAV), Blue Hawaii (CAN)
  Daugiau SOL Live: Slow Magic (JAV), Odesza (JAV), Blue Hawaii (CAN)
  2014 - 11 - 30 20:00

  Kosmiškos elektroninės chillwave dream pop muzikos kūrėjas Slow Magic gerbėjų pageidavimu jau trečią kartą sugrįžta į „Loftą“. Ir ne vienas – šį kartą jis Vilniuje nusileis su 15 draugų ir muzikantų palyda.

 • SKAMP | Coming Home for Christmas
  Daugiau SKAMP | Coming Home for Christmas
  2014 - 12 - 19 20:00

  Keturis metus iš eilės stebuklinguoju metu tame pačiame LOFTE vykęs grupės koncertas sušildė daugybę širdžių, kojų ir pirštų galiukų. Tad šiemet šiuo magiškiausiu metų laikotarpiu norisi su visais ir vėl susitikti.

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.
 

LOFTAS TV

 
        UPCOMING NIGHTS @ LOFTAS
 
 
      NICOLAS JAAR INTERVIEW
 
 
      MODERAT INTERVIEW