• Moksleivių festivalis: Spalvotas gyvenimas
  Daugiau Moksleivių festivalis: Spalvotas gyvenimas
  2015-01-28 12:30

  Mėgsti šėlti su draugais ir leisti laiką spalvingai? Linksmas ar ramus, svaigus ar tingus, žalingas ar sveikas – laisvalaikis būna visoks. Kokias spalvas RENKIESI Tu?

 • Rastadienis
  Daugiau Rastadienis
  2015-01-29 22:00

 • RESOLUTE: Henning Baer (Grounded Theory, K209, Sonic Groove, DE)
  Daugiau RESOLUTE: Henning Baer (Grounded Theory, K209, Sonic Groove, DE)
  2015-02-06 23:00

  RESOLUTE – techno naktų serija, kurios priešakyje Anna Hanna (RU) ir jos svečiai iš Europos. Šį kartą su svečiu tiesiai iš Berlyno. Let us proudly present: Henning Baer

 • DINAMITAS LIVE 2015!
  Daugiau DINAMITAS LIVE 2015!
  2015-02-07 17:00

  Stipriausias hip-hop'o užtaisas Lietuvoje sugrįžta! 3 scenos | Per 50 atlikėjų | Svečiai iš užsienio | Virš 1 000 bendraminčių | 12 valandų šou | Šlapios galvos nuo judesio

 • SOL Live: LEON SOMOV & JAZZU
  Daugiau SOL Live: LEON SOMOV & JAZZU
  2015-02-12 20:00

  Bene žymiausias šių dienų muzikinis tandemas Lietuvoje – Leon Somov & Jazzu – kviečia į pasimatymą.

 • Aquarius + Vee’s Bday
  Daugiau Aquarius + Vee’s Bday
  2015-02-13 22:00

  Kas Vasario 13 dieną laukia Vandenio ženklo atstovų? Lofto horoskopas žada aktyvų vakarą. Diena palanki įsimintinam vakarėliui, tikėtina sekmė praleisti vakarą šokant Lofto šokių aikštelėje

 • Dj Shadow & Cut Chemist (JAV)
  Daugiau Dj Shadow & Cut Chemist (JAV)
  2015-02-15 21:00

 • Dee & Kamy naujo albumo
  Daugiau Dee & Kamy naujo albumo "Filling The Gap" pristatymas
  2015-02-19 19:00

  Hip Hopo duetas „Dee & Kamy” išleidžia ilgai lauktą albumą „Filling The Gap” ir rengia pristatymo koncertą menų fabrike LOFTAS.

 • Nušvitimas! Mesijus ir Münpauzn pristato albumą!
  Daugiau Nušvitimas! Mesijus ir Münpauzn pristato albumą!
  2015-02-26 21:00

  Artimos ateities muzika. Surrealistinis hip-hopas. Vilniaus repo avangardas.

 • LRT Opus Gyvai: Long Arm (RU)
  Daugiau LRT Opus Gyvai: Long Arm (RU)
  2015-02-27 22:00

  Svaigus laužytų ritmų skambesys su improvizacinio džiazo prieskoniais. Pasirodymas, kuriame susilies industrinė menų fabriko erdvė su savitu Long Arm skambesiu, abstrakčiais ir išieškotais ritmais, iš tamsos į šviesą besiskverbiančiomis melodijomis.

 
← Atgal

Vieta konferencijoms

Ši multifunkcionali erdvė tinkama ne tik kultūriniams renginiams, bet ir konferencijoms, seminarams ar kitiems verslo įvykiams, norint paįvairinti aplinką arba siekiant mažesnio formalumo, didesnio betarpininkiškumo tarp renginio dalyvių. Ypatingai tinkanti kūrybiškoms ar inovatyvioms temoms pristatyti. 
 
 
Čia jau yra vykę tarptautinės konferencijos "Startup Monthly", "TEDxVilnius Live", DNB "Liftas", kūrybinių industrijų konferencija "What's next?", "Login", "WIX Hackathon" konferencijos, Saulėtekio slėnio seminarų ciklas "Tavo verslo finansavimo šaltiniai", apdovanojimai ir uždarymo vakarėliai, reklamos festivalis "Adrenalinas", įvairios kūrybinės dirbtuvės.
 
 
Erdvė: 500 kv. m. erdvė yra lengvai skaidoma į atskiras funkcionalias zonas, yra 2 barai, atskira VIP zona 2-ame aukšte,  rūkomasis, rūbinė, vidinis kiemas.
 
Techninė įranga: bevielis internetas (Wi-Fi), projektorius, mikrofonai, apšvietimo ir garso įranga, TV ekranas, muzikinė aparatūra, scena, nuo 20 iki 450 sėdimų vietų pirmame aukšte, 90 sėdimų vietų antrame aukšte esančioje VIP zonoje. Mūsų techninis personalas visuomet pasiruošę suteikti Jums techninę pagalbą.
 
 
Talpa: 520 sėdimų vietų. Priklausomai nuo organizatorių poreikių erdvė su sėdimomis vietomis gali būti mažinama arba didinama (pvz., išnaudojama antro aukšto erdvė) arba prireikus paliekama tik tuščia erdvė su staliukais (kūrybinėms dirbtuvėms)
 
Maitinimas: mes esame atviri Jūsų pasirinktiems maitinimo tiekėjams, bet esant poreikiui galime rekomenduoti mūsų ilgalaikius partnerius. Kava, gaivaisiais ar alkoholiniais gėrimais Jūs galite vaišintis LOFTE įrengtame bare.
 
 
Vieta:
Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Naujamiestyje, miesto centre, 3km nuo Vilniaus senamiečio, 5 km nuo Vilniaus tarptautinio oro uosto ir netoli pagrindinių autobusų bei traukinių stočių.
 
Vos už 5 min kelio yra įsikūręs COMFORT HOTEL LT viešbutis, kuriame su nuolaida gali apsistoti konferencijos dalyviai.
 
 
 
 
 
 
Maloniai kviečiame Jums patogiu metu atvykti apžiūrėti erdvę ir prie kavos puodelio smulkiau aptarti Jūsų renginio detales. 
 
Monika Servaitė
Tel.: +370 672 00168

 

Menų fabrikas "Loftas"

Švitrigailos g. 29, LT-03209 Vilnius

www.menufabrikas.lt

 

  

Menų fabrikas

Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa".
 
Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys.
 

LOFTAS TV

 
       Moksleivių festivalis: Spalvotas Gyvenimas
 
 
      NICOLAS JAAR INTERVIEW